Hoonest

4 KORTERMAJA

Kinnistule on projekteeritud 4 detailplaneeringu nõuetele vastavat kortermaja kokku 48 korteriga. Igal majal on 7-8 korteriga blokk, millel on ühine trepikoda. Teistel korteritel on eraldi sissepääs. Igas majas on 2-3 korterit läbi kahe korruse.

Jõeküla 18 - Ilusa elu kodu

A-ENERGIAKLASSI MAJAD

Hoonete energiatõhusust tagavad päikesepaneelid katustel, maaküte, soojustagastusega ventilatsioon ja 3-kordsed pakettaknad.

A-ENERGIAKLASSI MAJAD

Hoonete energiatõhusust tagavad päikesepaneelid katustel, maaküte, soojustagastusega ventilatsioon ja 3-kordsed pakettaknad.

VASTUPIDAV SOOJUSTUS

Kandvad välisseinad laotakse 200 mm kergplokkidest „Fibo“, mille peale paigaldatakse valdavalt 250 mm ühes kihis EPS-polüstüreen. Seejärel vormistatakse armeeringkiht ning viimistluseks liimitakse lamelltellis. Puiduga viimistletud seintel paigaldatakse kandekonstruktsiooni peale 160 mm PIR-soojustus ja kinnitatakse vertikaalroovitise abil, mis kinnitub alusmüüritisse poorbetoonikruvidega. Viimistluskihiks paigaldatakse horisontaallaudis.

KVALITEETNE VIIMISTLUS

Tsementkiudplaadiga viimistletud fassaadis tagasi astuvatel osadel (sissepääsuuste vahelised lõigud) moodustab seina kandekonstruktsiooni termoprofiilist karkass, mis soojustatakse vahelt PIR-soojustusega. Seestpoolt kaetakse karkass kahekordse kipsplaadiga ning viimistletakse. Krohviga viimistletud seintel paigaldatakase kandekonstruktsioonile ühes kihis 300 mm EPS-polüstüreen. Seejärel vormistatakse armeeringkiht ning viimistluskrohv

Jõeküla 18 - Ilusa elu kodu

TERRASSID JA KATUSETERRASSID

Esimese korruse korteritele on ette nähtud omaette terrassid, osadel korteritel on päikselised klaaspiirdega katuseterrassid. Valdavalt on hoonel põrandani aknad. Fassaadilahenduses on kombineeritud puitlaudist, tsementkiudplaati, lamelltellist ning heledat krohvi. Iseloomulikult ümbritsevale arhitektuurile on kasutatud lamekatust, varieeruvad ühe- ja kahekorruselised mahud.

Jõeküla 18 - Ilusa elu kodu
Jõeküla 18 - Ilusa elu kodu

Katused

Hoone lamekatuse kandekonstruktsiooniks on õõnespaneel, millele paigaldatakse kallete andmiseks kaldne EPS Silver polüstüreen minimaalse paksusega 30 mm, seejärel 250 mm EPS-Silver soojustusplaate minimaalselt kahes kihis nii, et ei teki läbivaid vuuke. Selle peale paigaldatakse tuulutussoontega jäik 30 mm mineraalvillplaat ja katusekatteks kahekordne modifitseeritud bituumenrullmaterjal.

Soovid Jõeküla kodude kohta rohkem infot. Kirjuta meile ja võtame sinuga peagi ühendust.

    Annika on suure kogemusega Kakumäe ja Haabersti piirkonna maakler, kes on kursis kõigi sealsete arenduste ja kodusoetamise võimalustega.

    KÜSI JULGESTI HEAD NÕU!